اطلاعات حمل و نقل

سفارشات تا وزن ۲ کیلوگرم(محصولات جامد) از طریق پست ارسال خواهد شد که هزینه ارسال به صورت خودکار در زمان ثبت سفارش محاسبه میگردد. سفارشات بیشتر از ۲ کیلوگرم و محصولات مایع از طریق تیپاکس یا باربری(به انتخاب مشتری) و به صورت پسکرایه ارسال می گردد.

سفارش شما معمولا بین ۱ تا ۵ روز کاری به دستتان خواهد رسید. اگر در استان تهران هستید سفارش شما ظرف ۲۴ ساعت ارسال خواهد شد. (در صورت ثبت سفارش از ساعت ۴ عصر تا ۱۲ شب، فردای کاری آن روز در اولین فرصت سفارشتان برای شما ارسال خواهد شد.)

بله. برای ثبت سفارش کالاهایی که در سایت خانه کشاورز وجود ندارند یا ناموجود هستند می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۶۸۰۲ تماس بگیرید تا کارشناسان ما در صورت امکان اقدام به تامین کالای درخواستی شما نمایند. همچنین می‌توانید از طریق سایت در بخش درخواست محصول سفارش خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

مرجوع کردن سفارش به علت وجود مغایرت در کالا امکان پذیر است. برای ثبت درخواست مرجوعی با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۶۸۰۲  تماس بگیرید و یا از طریق حساب کاربریتان در وبسایت، درخواست مرجوعی را ثبت نمایید. در صورت تایید مغایرت و مرجوع کردن سفارش، هزینه پرداختی به شما بازگردانده خواهد شد.

بله. جهت سفارش عمده با شماره پشتیبانی ۰۲۱۹۱۳۰۶۸۰۲ تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات پرداخت

  1. از طریق درگاه پرداخت اینترنتی
  2. از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب
  3. مراجعه حضوری به فروشگاه و خرید کالا

درحال حاضر خیر، اما به زودی این امکان جهت سفارشات استان تهران فراهم می شود.

تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا با بخش پشتیبانی به شماره ۰۲۱۹۱۳۰۶۸۰۲ تماس گرفته و موضوع را با همکاران ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی نمایند.

در صورت پرداخت نهایی و ارسال کالا امکان لغو سفارش وجود ندارد.

پیگیری سفارش از طریق حساب کاربری تان امکان پذیر است. همچنین تمامی مراحل ثبت، آماده سازی و ارسال سفارش شما از طریق پیامک اطلاع رسانی می گردد. همچنین کد رهگیری پستی با بیک باربری نیز از طریق حساب کاربری و پیامک به اطلاع شما میرسد.