خانه کشاورز » Golsam-گلسم

نمایش 1–6 از 29 نتیجه

نمایش 9 24 36

حشره کش اتیون گلسم

۶۰۰,۰۰۰ تومان
حشره کش اتیون گلسم حشره کش و کنه کش تماسی از گروه فسفره آلی است و برای مقابله با شپشک ها و

حشره کش پروفنوفوس گلسم

۵۸۰,۰۰۰ تومان
پروفنوفوس حشره کش از گروه فسفره آلی تماسی ،گوارشی، تدخینی و غیر سیستمیک با خاصیت نفوذی که پس از سمپاشی

حشره کش دانیتول گلسم

۷۰۵,۰۰۰ تومان
حشره کش دانیتول، حشره‌کش-کنه‌کش تماسی گوارشی و دور کننده از گروه پایرتیروئیدهاست. دانتیول روی کنه‌های متحرک مؤثر بوده و سبب تلفات

حشره کش دلتامترین گل سم

۲۷۰,۰۰۰ تومان
حشره کش دلتامترین گل سم، حشره‌کش تماسی با پایداری زیاد از گروه پایروتیروئیدهاست. سم‌پاشی باید با مشاهده اولین علائم خسارت

شركت شيميايي گل سم گرگان يكي بزرگترين شركت هاي توليد سموم دفع آفات و كودهاي شيميايي در كشور است كه به پاس تلاش مستمر در جهت ارتقاء جايگاه توليد ناخالص داخلي كشور شايسته كسب عنوان واحد صنعتي نمونه كشوري از وزارت صنايع و معادن كشور در سالهاي 1386 و 1393 گرديد. اين شركت با پشتوانه بيش از نيم قرن تجربه و فعاليت در زمينه توليد، واردات و توزيع مواد شيميايي كشاورزي ، ساليانه بين 15 تا 20 درصد مصرف سموم كشور را با مواد اوليه آزمايش شده از منابع معتبر جهاني و بر اساس استانداردهاي FAO توليد و با بهترين كيفيت در اختيار مصرف كنندگان محترم قرار مي دهد.
گل سم گرگان تلاش دارد تا سموم خود را تحت ليسانس توليد كنندگان اصلي اروپايي و ژاپني مانند Syngenta سينجنتا سوئيس، ISK ژاپن، Sumitomo سوميتومو ژاپن، Nippon Soda نيپون سودا ژاپن و … توليد نمايد تا هميشه در راس عرضه سموم با كيفيت در كشور قرار داشته باشد. كودهاي توليدي شركت نيز با استفاده از مواد اوليه اروپايي و فرمولهاي توصيه شده شركتهاي ايتاليايي و هلندي با بهترين كيفيت مشابه كودهاي توليدي شركتهاي تراز اول دنيا در خدمت كشاورزان محترم مي باشد.شركت گل سم يكي از فعالين تراز اول وارد كنندگان بذر كشور است كه انواع بذور سبزي و صيفي را از معتبرترين شركتهاي بين المللي مانند سينجنتا (SG) ، هويزر، يو اس اگري سيد و غيره وارد و توزيع مي نمايد. علاوه برآن بذرهاي توليد خود را نيز دارد كه تحت عنوان كلي ثمين بذر شناحته شده است.
اين شركت براي واردات سموم جديد، كودهاي شيميايي، اقدام به تأسيس يك شركت وابسته با نام رها انديش كاوان نموده است تا از اين طريق بتواند نهاده هاي كشاورزي را از شركتهاي معتبر دنيا خريداري و در اختيار مصرف كنندگان محترم قرار دهد.