راهنما و شرایط خرید

انتخاب کالا

در خانه کشاورز سعی شده بهترین، معروفترین و پرفروش ترین محصولات ارائه شود، شما میتوانید کالای مورد نظر خود را از بین کالاهای موجود انتخاب کرده و آنرا به سبد کالای خود اضافه کنید.

در صورتیکه کالای مورد نظر شما در بین کالاهای موجود در سایت وجود نداشت و یا شما نیاز به مشاوره اطلاعات فنی بیشتری داشتید می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت کالای مورد نظر خود از پنل “درخواست قیمت کالا”، لیست سفارش خود را ثبت فرمائید تا کارشناسان فروش خانه کشاورز در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ دهند.

برای پیگیری سفارشات و یا درخواستهای خود پس از لاگین کردن در سایت، پنل مربوطه را انتخاب فرمائید.

 

سفارش کالا

۱) استفاده از سبد کالا:

در صورتیکه کالای مورد نظر شما در سبد کالای خانه کشاورز وجود داشت، شما میتوانید با انتخاب گزینه “افزودن به سبد خرید” اقدام به خرید نمایید.

۲) استفاده از پنل درخواست قیمت کالا:

در صورتیکه کالای مورد نظر شما در بین کالا های موجود در سایت وجود نداشت و یا شما نیاز به مشاوره اطلاعات فنی بیشتری داشتید می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت کالای مورد نظر خود از پنل “درخواست قیمت کالا”، لیست سفارش خود را ثبت فرمائید تا کارشناسان فروش خانه کشاورز در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ دهند.

جهت پیگیری درخواستهای خود پس از لاگین کردن در سایت، به “پنل درخواست ها و تیکت ها” مراجعه فرمائید.

پس از پاسخگوئی به درخواست، شما می توانید همه درخواست یا قسمتی از آن را به سفارش (صدور فاکتور) تبدیل کنید.

 

* تذکر: جهت پیگیری کامل خرید و سفارشات خود حتما قبل از ثبت سفارش و یا انجام هر گونه عملیات، در سایت ثبت نام کنید.

 

روشهای پرداخت وجه

 ۱) پرداخت آنلاین:

بهترین روش پرداخت استفاده از روش پرداخت آنلاین میباشد. پرداخت آنلاین در تمامی مراحل خرید و ثبت سفارش فعال بوده و شما میتوانید پس از نهائی کردن سفارش خود وجه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمائید.

لازم به ذکر است جهت استفاده از سیستم پرداخت آنلاین، کارت بانکی شما باید دارای رمز دوم باشد، در غیر این صورت با مراجعه به خود پرداز و یا شعب بانک مربوطه نسبت به فعال کردن رمز دوم کارت خود اقدام فرمائید.

 

۲ ) واریز بانکی:

در صورتیکه به هر علت امکان پرداخت آنلاین برای شما فراهم نیست شما میتوانید با مراجعه به بانک، مبلغ سفارش خود را به یکی از حسابهای تعیین شده واریز فرمائید و یا با روشهای متنوع پرداختهای الکترونیکی غیر حضوری از طریق سایت بانک خود اقدام به پرداخت نمائید.

لازم به ذکر است پس از واریز وجه حتما اطلاعات واریزی خود را در سیستم ثبت فرمائید.

 

نکته ۱) مشتریان تهرانی میتوانند وجه کالای مورد نظر خود را هنگام دریافت کالا پرداخت نمایند

در این صورت هنگام ثبت سفارش خود در قسمت توضیحات به این نکته اشاره فرمائید.

 

بازپرداخت وجه و انصراف از ارسال کالا

در صورتیکه به هر دلیلی پس از واریز وجه و قبل از ارسال کالا از خرید منصرف شدید، درخواست بازپرداخت وجه خود را به صورت مکتوب در سایت ثبت نمائید تا سفارش شما کنسل شده و مبلغ واریزی شما به حساب شما عودت داده شود.

 

ارسال کالا

۱) سفارشات شهرستان:

انتخاب نحوه ارسال کالا به عهده مشتری می باشد و خانه کشاورز سفارشات را بنا به نظر مشتری توسط  پیک ، تیپاکس ، پست، شرکتهای مسافربری، باربری و بارهوائی برای شما ارسال می کند.

برای انتخاب شرکت حمل و نقل پس از انتخاب کالا و در هنگام ثبت و تایید سفارش شرکتهای حمل و نقل نمایش داده میشود و شما میتوانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

 

۲) سفارشات تهران:

در صورتیکه شما ساکن تهران باشید پس از ثبت سفارش جهت ارسال کالا  با شما تماس گرفته میشود.

چنانچه این تماس به هر علتی انجام نشد حتماً با ما تماس بگیرید.

 

تذکر: در سفارشات از راه دور مصرف کننده میتواند تا هفت روز کاری نسبت به بازگرداندن کالا به مرکز خرید اقدام نماید و وجه خود را بدون اخذ هیچ گونه کسوراتی دریافت نماید.

در زمینه فروش بذر، خانه کشاورز اصالت بذرهای فروخته شده در این سایت را تضمین میکند، خریداران بذر تا ۱۵ روز بعد از خرید از فروشگاه آنلاین خانه کشاورز  فرصت دارند تا قوه نامیه بذر را (تست باید با انتخاب و باز کردن یک بسته تصادفی از بین بذرهای خریداری شده صورت گیرد) تست کرده و در صورتی که  قوه نامیه از آنچه روی بسته قید شده پایین تر باشد، این موضوع را با ایمیل info@khanekeshavarz.com به اطلاع کارشناسان خانه کشاورز برسانند تا بررسی لازم در این مورد صورت گیرد. در صورت اثبات مشکل در قوه نامیه، بذرها عینا به خانه کشاورز مرجوع شده و عین وجه پرداختی به حساب مشتری مسترد می گردد. پس از اتمام این فرصت ۱۵ روزه حق هر گونه اعتراض از طرف خریدار صلب می گردد.

لازم به ذکر است هزینه باز پس فرستادن کالا بر عهده خریدار میباشد و خریدار از کالای فوق استفاده نکرده باشد.

 

با توجه به اینکه تمامی اطلاعات، تصاویر و مشخصات کالاها به همراه قیمتهای آنها در سایت توسط نیروی انسانی ثبت میگردند لذا احتمال اشکال وجود دارد. در صورت وجود هرگونه اشکال در درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت خانه کشاورز، حق بی اثر نمودن سفارش و یا خرید انجام شده برای خانه کشاورز محفوظ بوده و در صورت وجود مغایرت در مشخصات کالاها مرجع مورد استناد سایت اصلی تولید کننده کالا میباشد.